Bliz ACTIVE MATRIX SMALL

Sportovní sluneční brýle Bliz Matrix Small jsou univerzální sportovní brýle, které vynikají svým širokým zorným polem. Při vysokých rychlostech na kole či na bruslích Vám tak...
1 690 Kč

• Kvalita brýlí
    • Možnost nastavení nosníku a nožiček
    • Kvalita skel
    • Větrací otvory

Vyzkoušela jsem nespočet sportovních brýlí v různých sportech a tyto mi hezky sedly a navíc se přes ně krásně kouká. Viditelnost je skvělá právě i v různých světelných podmínkách kdy jdete např. lesem a je stín + prosvítající slunce, kdy jsem obyčejné brýle stále nasazovala a sundávala z očí abych viděla. Skvělé jsou i větrací otvory, takže se člověk v brýlích nepotí. Vzala jsem si tuto menší velikost, kvůli sklům a přední části brýlí, která mi seděla, ale nožičky brýlí po stranách mám tipťop a možná bych snesla o kousek širší/větší. I přes to mě brýle ani po 2 hod chůze netlačily. Brýle vypadají kvalitně, ale mám je chviličku, tak uvidíme. Určitě bych je doporučila. Jen pozor na tuto menší velikost, která je vhodná pro menší ženskou (případně dětskou) hlavu/obličej

• , zakoupeno v Psportmoda.cz

UV filtr
Výměnné zorníky
Nastavitelné stranice
Nastavitelný nosník
Určení
dámské
Sluneční

Při vysokých rychlostech na kole či na bruslích Vám tak neunikne vůbec nic.

Jejich design umožňuje využití jak u rychlejších sportů, tak i při běhání, běhu na lyžích nebo turistice.

Na obličej skvěle padnou a přizpůsobit si je můžete díky ohebným koncovkám nožiček a tvarovatelnému gumovému nosníku.

Moderní unisex brýle s vynikající optickou kvalitou skel pro širokou škálu využití.

Unikátní technologie NORDIC LIGHT™ výrazně zvyšuje kontrast za zhoršených světelných podmínek.

Perfektně ostře tak uvidíte v každé situaci.

NANOOPTICS - snižuje možnost zkreslení, trojitá úprava snižující možnost zamlžení, úprava snižující možnost poškrábání, hydrofóbní úprava odpuzující vodní kapky či pot ze skel.

Vysoce odolné a netříštivé polykarbonátové zorníky poskytují 100% ochranu vůči UVA i UVB záření, a jsou tak důležitým bezpečnostním prvkem při sportování i v každodenním životě.

Skla z polykarbonátu a rámeček brýlí z GRILAMIDU TR90.

Velmi nízkou hmotnost pouhých 34 gramů obstarává použitý materiál Grilamid TR90.

Skla s filtrem 2. kategorie oči chrání i před hmyzem, prachem či jinými poletujícími částicemi. Navíc jsou opatřena anti-scratch úpravou minimalizující riziko poškrábání a na vnější straně hydrofobní úpravou, díky níž nedochází k usazování nečistot, potu či vodních kapek na skle.

Součástí balení sportovních slunečních brýlí Bliz Matrix je pevné pouzdro s polstrováním a čistící hadřík z mikrovlákna.

Menší rozměry se hodí pro střední a menší obličeje. univerzální sluneční brýle široké zorné pole velmi nízká hmotnost anti-scratch úprava proti poškrábání hydrofobní úprava 100% ochrana vůči UVA a UVB záření velmi odolné polykarbonátové zorníky s vysokou optickou kvalitou pogumované stranice tvarovatelný gumový nosník pevné pouzdro čistící hadřík z mikrovlákna

• materiál: Grilamid TR90
  • materiál zorníků: polykarbonát